DIRUI: Yeni Ürünler ile 67. CMEF Katıldı

  DIRUI Industrial Co, Ltd  tıbbi ürünlerinin her serisi ile 17-20 Nisan 2012 tarihleri arasında düzenlenen, tıp sektöründe büyük Ar-Ge gücü ve yenilik avantajını sağlayan 67.  CMEF’e katıldı. Yerli tam otomatik biyokimya analizörleri liderliğindeki tüm ürünler arasında, yeni üretilen CS-6400 tam otomatik biyokimya analizörü çok önem kazanmıştır. Bu arada, DIRUI ve dünyaca ünlü bir şirket Siemens  "DIRUI CS-1300 tam otomatik biyokimya analizörünü Siemens'in satın alması ‘ ile ilgili bir sunum yaptı. Böylece medikal sanayi Dirui teknolojisinin  Ar-Ge yeteneği ve üstünlüğüne tanık oldu.

 
Yeni başlangıç noktası üzerinde duruldu. 
  DIRUI Ar-Ge’si, teknolojisi ve yenilikçi yeteneği ile tıp endüstrisinin gelişimini teşvik etmektedir. ‘Yeni bir başlangıç noktası üzerinde durma" konusunda, DIRUI kuruluşundan bu yana geçen 20 yılda gelişen başarıları ve kararlılığı ile tıp endüstrisinin gelişmesini sağladığı belirtilmiştir. Sergi salonunda, DIRUI tam otomatik biyokimya analizörü, otomatik idrar analiz sistemi, idrar analizörü, gaitada gizli kan analizörü, otomatik hematoloji analizörü ve diğer gelişmiş ürünlerini sergileyerek sektöre öncülük eden tıbbi laboratuvar çözümlerini getirdi.


  
 DIRUI sergi standı: Büyük popülerlik kazanan teknoloji ürünleri

Sanayide Önderlik: 
  DIRUI en yeni Ar-Ge başarısını yakalamış olduğu CS-6400 tam otomatik biyokimya analizörü ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ön planda olan gelişmiş modüler tasarım ile otomatik biyokimya analiz teknolojisi Çin'i en yüksek seviyede temsil etmektedir. Her bir modül, bağımsız bir şekilde çalışabilir ve modüller arasında bir bozulma olmaz. Analizör  bir ISE modülü ile donatılmışsa 7360test/saat test hızı elde edebilir. Şu an, türünün en hızlı analizörüdür. CS-6400 tam otomatik biyokimya analizörünün gelişmesiyle ülke içinde çok hızlı test çalışmaları için yeni bir dönem başlamaktadır.


DIRUI ürünleri uluslararası müşterilerinin dikkatini çekti

Tıp endüstrisinin gelişimini teşvik eden Siemens ile ortak iş için ele ele
  CMEF boyunca DIRUI ve dünyaca ünlü Siemens sırasında yeni ürün CS-1300 tam otomatik biyokimya analizörü üzerinde ortak bir sunum yapıldı. DIRUI başkanı Song Jie, Dirui Satış Direktörü Yu Mingxin, Siemens'in küresel müşteri yönetici yardımcı CEO’su Rui Brandao ve Kuzey Doğu Asya CEO'su  Zeng Fanzhong CS-1300 tam otomatik biyokimya analizörü ile ortak çalışmasını deklare ettiler. DIRUI kararlılığını eyleme koyduğunu, "Dünya ile Çin'in Başyapıtlarını Paylaş " sözlerini bir kez daha kanıtladı.
 

  
DIRUI CS-1300 Tam otomatik biyokimya analizörü Siemens'in fuar standında

  DIRUI tarafından üretilen, CS-1300 tam otomatik biyokimya analizörünün kararlı sıcaklık kontrolü, etkin bir durulama özelliği, gelişmiş fotometrik sistemi ve doğru örnek-dağıtım mekanizması vardır. Dirui tarafından geliştirilen CS-1300 tam otomatik biyokimya analizörünü Siemens'in satın almasıyla Siemens DIRUI’yi tanımış, aynı zamanda Çin ürünlerini dünyaca ünlü markaların da tanımasını sağlamıştır. Iki güçlü işletme arasındaki ilişki tıp endüstrisinin gelişimini sağlayacağı gibi Çin'in tıbbi kariyerinin gelişimi için yeni destekler de sağlayacaktır.


DIRUI ve Siemens liderleri sunumda
Copyright 2015 DIRUIturkey.com Tüm Hakları Saklıdır.